Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

Üye olmak ücretli midir?

Thuglife.com.tr üyeliğimiz ücretsizdir.
Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Thuglife.com.tr ‘den yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından sistemimiz üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlamamaktadır.

Alışveriş Sepeti nedir?

Thuglife.com.tr ‘ye giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda bile saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Thuglife.com.tr ‘den sadece kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

Hafta içi saat 16:00'ya siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler aynı gün, saat 16:00'dan sonra siparişini verdiğiniz ürünler ise takip eden iş günü kargoya teslim edilir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur.


Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?
Kargo ücreti, satın almış olduğunuz ürün adetlerine göre belirlenmektedir.Bu ücret 8 ve 15 TL arasında değişiklik göstermektedir. 100 TL ve üzeri gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerde Kargo ücreti alınmamaktadır.

Gönderim alanlarınız nereleridir?

Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan her noktaya gönderebilmekteyiz.


Thuglife.com.tr ‘den aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Thuglife.com.tr ‘den aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 10 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz halinde ürün, bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli, tarafınıza iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. İade edeceğiniz ürün, en yakın Yurtiçi Kargo şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. Anlaşmalı kargo firması ile ürünü göndermeniz halinde, geri gönderim kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

*Hijyenik sebeplerden dolayı bijuteri ürünlerinin(Kolye/Küpe/Bilezik/Bere) iadesi yapılamamaktadır.

Thuglife.com.tr ‘den aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?

Thuglife.com.tr ‘den aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde, iade/değiştirme formu doldurarak değişimini talep edebilirsiniz. Değiştirilecek ürünler Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. İndirim dönemlerinde, yoğunluğa bağlı olarak, firmamız kargo ile değişim hizmetine ara verme hakkına sahiptir.

*Hijyenik sebeplerden dolayı bijuteri ürünlerinin(Kolye/Küpe/Bilezik) değişimi yapılamamaktadır.

Ürün defolu çıkarsa ne yapmalıyım?

Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü faturası ile birlikte aşağıdaki adrese incelemeye göndermeniz gerekmektedir. İade edeceğiniz ürün, en yakın Yurtiçi Kargo şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir.

*Hatalı kullanım ve yıkama talimatlarına aykırı işlem görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir.

Thuglife.com.tr ‘den alınan ürünlerin değişimi/iadesi mağazalarınızda yapılabilir mi?

İnternet sitesinden alınan ürünlerin mağazalarımızda değişimi / iadesi kesinlikle yapılmamaktadır.


İade ve değişim için göndereceğimiz ürünleri hangi adrese göndermemiz gerekiyor?

Ghedto Giyim . Yeni Mah. İstanbul Cad. Batu Psj. No:20 Lüleburgaz / Kırklareli

0 288 412 40 85 – 0 850 302 21 26

 

×
×
×
×
×
×
×