Nasıl Sipariş Verilir

1- İstediğiniz ürüne gelip açıklama kısmında bulunan Ölçü Tablosundan size en uygun bedeninizi öğrenip seçeneklerden BEDEN 'inizi seçiyorsunuz.Bedeninizi KESİNLİKLE ÖLÇÜ TABLOSUNDAN bulunuz.Ayrıca size gönderilen ürünün beden durumundan kaynaklı değişim taleplerinde tüm kargo ücretleri alıcıya aittir.

 

2- İstediğiniz Bedeni seçtikten sonra adetini belirleyip SEPETE EKLE butonuna basıyoruz.

 

3- Sağ üst köşede ''İstediğiniz Ürün sepetinize eklendi"  yazısı belirecektir.

 

4- SEPETİM Logosunun üzerine geldiğinizde ufak bir pencere açılmaktadır. Alışverişinizi KAPIDA ÖDEME olarak tamamlamak isterseniz burada bulunan "Toplam:" 20 TL ve üzeri olmalıdır.20 TL'nin altında ise sıradaki işlemlerde Kapıda Ödeme seçeneği görüntülenemez.

 

5- Açılan ALIŞVERİŞ SEPETİM sayfasında istediğiniz ürünün miktarını değiştirebilir.Ayrıca sepetinizdende çıkarabilirsiniz.

Bir sonraki adıma geçmek için ALIŞVERİŞİ TAMAMLA butonuna basıyoruz.

 

6- Bu adımda aşağıda gösterildiği üzere fatura ve adres bilgilerinizi kontrol edip DEVAM butonuna basınız.Verilen adres bilgilerinde PTT Şubesi yada Kargo şubesi olarak belirtilen siparişlerin iptal olduğunuda unutmayınız.

 

7- Bu adımda size Kargo ücretinin 8 TL odluğunu belirtmektedir. Paypal yada Havale/Eft yöntemiyle alışveriş yaparsanız bu kargo ücreti daha düşük olmaktadır.Kargo ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayınız. Bu bölümde ayrıca siparişiniz ile ilgili açıklama ekleyebilirsiniz.

 

8- Bu bölümde ise ödeme metodunu seçiyorsunuz.

PAYPAL kısmını seçtiğinizde Paypalın kendi ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Banka Havalesi/EFT kısmını seçtiğinizde size 3 gün içerisinde havale yada eft yapmanız gereken Banka Hesap Numaraları verilecektir.

KAPIDA ÖDEME kısmını seçerseniz adres bilgilerinizi daha önce verdiğiniz için herhangi bir ekstra işlem gerekmemektedir.Bu adımdan sonra Kapıda Ödeme için yetkili arkadaş sizi Sipariş Onayı için arayacaktır.

 

 

9- Kapıda Ödemede son bölüm olarak "Siparişini Onayla" bölümü açılmaktadır.SİPARİŞİ ONAYLIYORUM butonuna bastığınız anda alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz.Farklı ödeme seçenekleri bulunduğu için aşağıda görünen bölümde 8 TL 'lik kargo ücreti dahil değildir.Kısacası Ptt Kargo elemanına ödemeniz gereken toplam tutar 70 TL (Sipariş tutarı) + 8 TL (Kargo) = 78 TL'dir.

 

×
×
×
×
×
×
×